Tel.: +48 (12) 266 92 83

O nas

Ogród System

Ogród-System jest rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem, założoną przez Annę i Marka Szczubiałów (absolwentów kierunku: Ogrodnictwo, Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, obecnie Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie), którym miłość i pasję do ogrodnictwa przekazali Rodzice. Ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy wiedzy ale także indywidualnym podejściem do klienta i jego potrzeb. Ciągły rozwój i wieloletnia praca pozwoliły się nam rozwinąć, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu szeroki zakres usług. W celu świadczenia najwyższej jakości oferowanych usług przekształciliśmy się w Grupę Ogród-System, na którą składają się trzy ściśle powiązane ze sobą firmy (OGRÓD SYSTEM ANDRZEJ MAREK SZCZUBIAŁ, OGRÓD SYSTEM II MGR INŻ ANNA SZCZUBIAŁ, OGRÓD-SYSTEM MAGDALENA ANNA SZCZUBIAŁ). Każda specjalizuje się w innym zakresie prac, dając Państwu gwarancję najlepiej wykonywanych usług.


KIM JESTEŚMY

Jesteśmy grupą zgranych i kreatywnych osób. Nasz zespół składa się ze specjalistów różnych dziedzin, których wiedza podparta jest zdobyciem odpowiednich kwalifikacji. Wśród nas są absolwenci takich kierunków jak: Architektura Krajobrazu, Ogrodnictwo i Sztuka Ogrodowa. Stawiamy na ciągły rozwój, podążamy za nowościami pojawiającymi się na rynku Polskim i zagranicznym.


Nasza misja

Naszą pracę traktujemy jak misję. Zmieniamy Waszą przestrzeń i otoczenie, używając sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Kierując się czynnikami ekologicznymi nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania dbające o nasze środowisko.